Dje Frikyho podporují

Salebra
PRODANCE
iStyle Electric
Rane
Sqost Art
Rane
Rane
StudentskáLéta.cz

Facebook

DJ FRIKY na Facebooku

MySpace

DJ FRIKY na MySpace

GIGS

EVERY MONDAY TILL FRIDAY MORNING RADIO SHOW FRIKOLORA on COLOR MUSIC RADIO!!!!!

 

2017

 

25.5.            MADFINGER  / BRNO

26.5.            PH+  /  PLZEN

27.5.            MOTOTECHNO

3.6.              ZS / HS

4.6.              RUDOLFINUM / PRAGUE

24.6.            KLADNO / AZ

1.7.              Red Bull Workshop

1.7.              MR / WD

3.7               IFFKV

5.-8.7.          BEATS FOR LOVE           

3.-4.8.          HIGH JUMP

19.8.            ENGADINWIND  / SWITZERLAND

10.9.            CZ & SK DMC FINAL

16.9.            CERNY MOST / PRAHA

22.9.            CZ & SK 3STYLE FINAL

23.-24.9.      TRAIN / SLOVINSKO

1.10.            DMC WORLD FINAL / LONDON

4.11.            FMX GLADIATORS GAMES  / O2 ARENA

 

 

 

2018

 

1.2.  ENGADINSNOW / SWITZERLAND

 

*************************************************************************************

MINULOST 2017

 

15.1.            BYAHIBE  / DOMINICAN REP.

10.2.            U SUDU / PRAGUE

11.2.            CESKY TESIN / BLADY SWIT / POLAND

18.2.            BOZI DAR / MSJ

5.3.              SECRET SPOT

10.3.            ZEBRIK / PLZEN

12.-13.3.      DEMO 11  / BRANDYS n. LABEM

17.3.            RYTHM OF LIFE / CROSS

24.-25.3.      SNOW JAM / SPINDLERUV MLYN

27.-30.3.      ENGADINSNOW /  SWITZERLAND

1.4.              WJSC after party / SPINDLERUV MLYN

5.-7.4.          MUSIC MESSE / FRANKFURT / GER

13.4.            GROWSHOP.CZ / PRAGUE

21.4.            PARALERNI POLIS  / PRAHA

26.4.            FINALE 2017  / PLZEN

28.4.            DOMINIK / PLZEN

30.4.            PROBOSKY JEZERA  / ST. BOLESLAV

12.-14.5.      D. KUBIN / SLOVENSKO

19.5.            SUSICE / KULTURNI CENTRUM

20.5.            OUT OF HOME / PRAGUE

 

MINULOST 2016

 

15.1.           SILVAPLANA /  SWITZERLAND

29.1.           SONO / BRNO

5.2.             SILVAPLANA /  SWITZERLAND

6.2.             CITY CROSS  / OSTRAVA

12.2.           WINTER ARENA  / PEC POD SNEZKOU

27.2.           SNACK / PRIBRAM

3.3.             KRUSH / LMB

11.3.           ZEBRIK  / PLZEN

19.-20.3.     SNOW JAM / SPINDLERUV MLYN

26.3.           SILVAPLANA / PUF BAR

7.-10.4.       MUSIC MESSE / FRANKFURT

16.4.           PRIBRAM / SNACK BAR

30.4.           LIBEREC / AV

12.5.           LMB / PRAHA  

13.5.           COLOR MUSIC CLUB / PRAHA / Lumirova 23

15.5.           DEMO / HOUSTKA

20.5.           KLADNO / AV

21.5.           COLORE RUN / PRAHA

21.5.           OUT OF HOME / PRAHA

27.5.           SONO IN COLOR  / BRNO

28.5.           COLOR MUSIC CLUB / PRAHA / Lumirova 23

3.6.             COLOR MUSIC CLUB / PRAHA / Lumirova 23

4.6.             DJ BATTLE  / CROSS

10.6.           VOTVIRAK / MILOVICE

18.6.           ////

24.6.           SVATBA / OKOR

25.6.           ADRENALIN CUP / OSTRAVICE

2.7.             B4L / OSTRAVA

7.7.             IFF / KARLOVY VARY

9.7.             IFF / KARLOVY VARY

2.8.             NAKLADOVE NADRAZI ZIZKOVA / PRAGO UNION

5.-6.8.         HIGH JUMP / HRIMEZDICE

7.8.             LIPNO / PUMP

11.8.           Sazava / PSH

18.8.           HIP HOP KEMP / HRADEC KRALOVE

19.8.           ENGADINWIND / SWITZERLAND

27.8.           PASTARFARIAN FEST / HOUSTKA

9.9.             ISTYLE

11.9.           CZ a SK DMC / STARA BOLESLAV

17.9.           MOUNTAIN BAR / HOJSOVA STRAZ

24.9.           DMC WORLD / LONDON

29.9.           PARAPLE

30.9.           MADFINGAZ PARTY

3.10.           RED MONDAY / PARDUBICE

14.10          TYT BAR / KLADNO

15.10          SNACK BAR / PRIBRAM

24.-31.10    SANGHAJ / CHINA

31.10.         RED MONDAY / PARDUBICE

3.11.           SALEBRA 30 YEARS / KLUB UJEZD

4.11.           SONO  / BRNO

11.11.          VYSTAVISTE / BRNO 

14.11          SERATO EDUCATION TOUR / PRAHA

18.11.         JIZVA BIRTHDAY

19.11.         FMX GLADIATOR GAMES / 02 ARENA

19.11.         RUGBY WHEELCHAIR / PRAHA

25.11.         SURF PARTY / PM CLUB / PRAHA

3.11.           IDA / POLAND

9.12.           TRAIN PARTY / BERLIN

10.12.         JABLUNKOV / SNB PARTY

14.12.         JAM in CROSS

16.12.         THE EDGE / PRAGUE

31.12.         SILVAPLANA / SWITZERLAND

 

MINULOST 2015

 

22.1.           BRNO / PRIVAT

4.-8.2          ENGADIN SNOW / SWITZERLAND

10.2.           DJ SHADOW & CUT CHEMIST / PRAGUE

20.2.           LUCKY LUCKY / PRAGUE

6.3.             JASNA / SLOVENSKO

7.3.             CESKE BUDEJOVICE / KOMIKS

13.3.           ZEBRIK / PILSEN

14.3.           SNOW JAM / SPINDLERUV MLYN

20.3.           SMRZOVKA / KINO

27.3.           PARADOX / CESKE BUDEJOVICE

15.4.           FRANKFURT / MUSIC MESSE

16.4.           LUCERNA MUSIC BAR / PRAHA

18.4.           RAGBY / PRAHA

24.4.           MOSSALINA /  IVANCICE

25.4.           MAJALES AFTER PARTY / PLZEN

29.4.           OSTRAVA / MAJALES

30.4.           ZLUTE LAZNE  /  PRAGUE

1.5.             CAROTEK

2.5.             MEETFACTORY / PRAGUE

5.5.             TISKARNA vs. MARIMBA

5.5.             IHWC / Prague / Switzerland vs Germany

7.5.             BRNO

8. 5.            APOLLO / TABOR

15. 5.          BEACH / PLZEN

16. 5.          GRAFITY JAM & TYT  / KLADNO

23.5.           DNY / SUSICE

24.5.           DEMO /  HOUSTKA

30.5.           SKODA / MLADA BOLESLAV

30.5.           OUT OF  HOME / PRAHA

5.6.              BMW / GUCCI SHOWROOM

12.6.            VOTVIRAK / MILOVICE

13.6.            BIKE / STRIBRO

13.6.            ROXY / PRAGUE

19.6.            LA LOCA / PRAGUE

22.6.            WORKSHOP / PLZEN

26.6.            SUMMER CITY FEST / PLZEN

27.6.            ADRENALIN CUP / OSTRAVICE

4.7.              BEAT FOR LOVE / OSTRAVA

6.7.              TENT / KARLOVY VARY

6.-10.7.        IFFKV KARLOVY VARY FRIKOLORA

18.7.            OPEN AIR / SMRZOVKA

31.7.            BRNO  / SONO

1.8.              HIGH JUMP / HRIMZEDICE

7.8.              SONO IN COLOR / BRNO

14.8.            SILVAPLANA /  SWITZERLAND

20.-22.8.      HIP HOP KEMP / HRADEC KRALOVE

28.8.            RFCH / VROUTEK

29.8.            OCKO.TV / PRAHA / SMICHOV

5.9.              KEFIR / TREBOVA

26.9.            DMC CZ / SK Final 2015  / Brandys n. Labem

27.9.            Sv. Vaclavske Slavnosti / Stara Boleslav

4.10.            DMC  WORLD 2015  /  LONDON

8.10.            ISTYLE / PRAGUE

10.10.          STRELNICE / JABLONEC

16.10.          TYT / KLADNO

23.10.          SILVAPLANA / SWITZERLAND

24.10.          O2 Arena / PRAGUE

27.10.          SONO IN COLOR / BRNO

31.10.          ISTYLE / PRAHA

12.11.          LUCERNA MUSIC BAR  / PRAGUE

13.11.          ALBRECHTICE / JIZVA BD

14.11.          PRAGUE / OJAJ

29-30.11.     DEMO 9 / BRANDYS Nad LABEM

1.12.            ROXY / PRAGUE

5.12.            RAGBY After party / PRAGUE

10.12.          SERATO EDUCATION /  BERLIN

11.12.          SILVAPLANA /  SWITZERLAND

31.12.          NEW YEAR /  SWITZERLAND

 

 

MINULOST 2014

 

11.1.          DANCE EXXTRAVAGANZA / EVROPA 2

17.1.          DISCORAI / TUCHOMEŘICE

24.1.          KLADNO / MOO BAR

25.1.          RAKOVNIK / PASAZ BAR

1.2.            FABRIC / OSTRAVA

5.-9.2.        ENGADINSNOW / SILVAPLANA

8.2.            DANCE EXXTRAVAGANZA  / EVROPA 2

11.2.          BRNO / EXCELENT

21.2.          MEET FACTORY 

22.2.          MCR opening mejdan v Praze

26.2.          ZCU PLZEN

1.3.            KIng of Morava - Paprsek

7.3.            PRAHA / JAM

8.3.            CITY CROSS / OSTRAVA

12.3.          NIGHT OF CHAMPIONS / CROSS CLUB PRAGUE

15.3.          ZEBRIK / PLZEN

22.3.          MCR Halfpipe + Freestyle Cross Oberwisental/Klinovec

4.4.            BRATISLAVA

11.4.          PALAC AKROPOLE with LIL ROWA

14.4.          RED MONDAY / MEETFACTORY

18.4.          LUCERNA / HRACI SKRIN

30.4.          ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

3.5.            DANCE EXXTRAVAGANZA  / EVROPA 2 / SK & CZ

9.5.            SKATE / KLATOVY

14.5.          SNB / Prague

16.5.          ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

18.5.          DEMO / PRODANCE

21.5.          NIGHT OF CHAMPIONS / CROSS PRAGUE

23.5.          PLZEN  / BEACH  CLUB

24.5.          OUT OF HOME

24.5.          BC ONE / PRAGUE

30.5.          KLAMOVKA / PRAGUE

31.5.          DANCE EXXTRAVAGANZA  / EVROPA 2 / SK & CZ

31.5.          ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

6.6.            ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

7.6.            MAJK BOOK BDAY / PRAGUE

13.6.          BRNO / HS

14.6.          SUMMER CITY FEST / PLZEN

19.6.          ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

21.6.          UNITED ISLANDS

28.6.          ADRENALIN CUP / OSTRAVICE

31.6.          DANCE EXXTRAVAGANZA  / EVROPA 2 / SK & CZ

4.7.            JABLONEC / CELNICE

5.7.            BEATS FOR LOVE / OSTRAVA

7.-11.7.      IFFKV / K. VARY

12.7.          COOMBAL / RAKOVNIK

18.7.          ŽLUTÉ LAZNĚ  / PRAGUE

19.7.          SKATE ARCADE  / PRAGUE

27.7.          BENATSKA NOC

1.8.            HIGH JUMP

13.8.          SILVAPLANA / SWITZERLAND

22.8.          VIZOVICE  /  TRNKOBRANI

23.8.          HIP HOP KEMP

29.8.          RFCH

30.8.          KLADNO / POLDOFKA

3.9.            MINI BAR / ZLUTE LAZNE

13.9.          400 / HARRACHOV

18.9.          TOUR BUS / Kroměříž

24.9           BLINK   /   PLZEN

26.9.          TOUR BUS / České Budějovice

28.9.          S. Boleslav / Sv. Vaclavske slavnosti

1.10.          TOUR BUS / Plzen

5.10.          DMC WORLD / LONDON / UK

8.10.          TOUR BUS / Pardubice

11.10.        Praha / STORM / KENTARO

15.10.        TOUR BUS / Olomouc

18.10.        KLATOVY

28.10.        Movember Launch Party

31.10.        BDP

6.11.          LUCERNA / PRAHA

8.11.          TRENCIN / SLOVAKIA

15.11         TURNOV / STRELNICE

21.11         SONO / BRNO

26.11.        ESQUIRE

29.11.        GLADIATOR GAMES  / O2 arena

29.11.        RACING PARTY / PRAHA

4.12.          BF SHOWCASE

6.12.          IDA WORLD / KRAKOW / POLAND

9.12.          PRAHA / ADIDAS NEO

10.12.        PRAHA / BUGSYS

11.12.        SEZNAM.CZ / PRAHA

12.12.        PRIVAT PARTY

16.12.        ROCK CAFE

17.12.        SERATO WORKSHOP / PRAGUE

19.12.        C. KRUMLOV / City Lounge

25.12.        PLZEN / CHRISTMAS BASS

26.12.        PARDUBICE / HANY


 

 2013

 

12.1.           DANCE EXXTRAVAGANZA / radio EVROPA 2

19.1.           MOO / KLADNO

25.1.           PRAHA / ZIZKOVKA VEZ  / JAGERMISTER

26.1.           OSTRAVA

29.1.           AMSTERODAM / ISE

30.-5.2.       ENGADINSNOW / SWITZERLAND

6.2.             APPOLO / SASAZU

7.2.             DEN D / RED BULL

9.2.             DANCE EXXTRAVAGANZA / radio EVROPA 2

14.2.           DOLSKA  / SPINDLERUV MLYN

15.2.           FRYDEK MISTEK / SILENT DISCO

16.2.           ESF / KLÍNOVEC (rampa, slopestyle, karneval)

23.2.           SLOPESTYLE / VÍTKOVICE  (slopestyle)

27.2.           RANE & SERATO WORKSHOP / PRAHA

2.3.             BIG AIR / KLÍNY

3.3.             support KID KOALA /  LMB PRAHA

8.3.             BD RS

9.3.             KING OF MORAVA

9.3.             DANCE EXXTRAVAGANZA / radio EVROPA 2

13.3.           DJ ACADEMY SCRATCH SESSION

15.3.           ZEBRIK / PLZEN

16.3.           SNOW JAM

23.3.           SNOWKAJAK

30.3.           NORDIX WORLD FINAL

6.4.             DANCE EXXTRAVAGANZA / EVROPA 2

7.4.             PRODANCE / PRAHA

10.4.           MUSIC MESSE / FRANKFURT

11.4.           PRIVAT

12.4.           VELKY SAL LUCERNA / PRAHA

13.4.           PK BIRTHDAY

14.4.           PRODANCE / BRNO

21.4.           PRODANCE / OSTRAVA

26.4.           C.BUDEJOVICE / PARADOX

28.4.           DEMO / HOUSTKA

3.5.             BASEL / SWITZERLAND

4.5.             DANCE EXXTRAVAGANZA / radio  EVROPA 2

13.5.           REDMAN / PRAHA

14.5.           RETRO MUSIC HALL / FRIKY & FREETCHY

17.5.           PARTA BIRTHDAY

18.5.           KLADNO / MIXER

23.5.           BMW MINI / Zlute Lazne

24.5.           CFST / PRAHA

25.5.           OUT OF HOME / PRAHA

31.5.           HRACI SKRIN / PRAHA

1.6.             DANCE EXXTRAVAGANZA / radio  EVROPA 2

7.6.             PM CLUB / PRAHA

8.6.             HOUSTKA

14.6.           VOTVIRAK / B&H tent

15.6.           SUMMER CITY FEST / PLZEN

15.6.           VOTVIRAK / PRIMA COOL tent

22.6.           PLZEN / MESTO KULTURY

22.6.           UNITED ISLAND / ZEPHYR CLUB / PRAGUE

28.-30.6      ADRENALIN  CUP 2013 / OSTRAVICE

3.7.             MFFKV / KARLOVY VARY / JAMESON TENT

4.7              RFP / HRADEC KRALOVE

5.7.             MFFKV / KARLOVY VARY

6.7.             BEATS FOR LOVE / OSTRAVA / TROUBLE TEAM

6.7.             SDK KEMP / FRIKY FLINK & MARK FREETCHY

12.7.           MASTER OF ROCK / VIZOVICE

19.7.           FRYDEK MISTEK / IRSKA

20.7.           MIGHTY SOUNDS / Radio 1 Stage

26.7.           PRIVAT PARTY / PRAHA

27.7.           BENATSKA NOC / LIBEREC

2.8.             HIGH JUMP / HRIMEZDICE

3.8.             LIR / BENESOV / HJ

3.8.             HIGH JUMP / HRIMEZDICE

7.8.             ZIVA ULICE / Plzen

10.8.           SLOVENSKO / GRAPE FESTIVAL

22.-23.8.     HHK / HRADEC KRALOVE

24.8.           MOTO GP / Brno

24.8.           VIZOVICKE TRKNOBRANI

25.8.           MOTO GP / Brno

30.8.           RFCH / VROUTEK

14.9.           ROXY / PRAGUE

15.9.           KAYAK WORLD FINAL PRAGUE

20.9.           MOUNTAIN BAR / HOJSOVA STRAZ

22.9.           PRODANCE DEMO 6 / HOUSTKA

22.9.           LETECKY DEN Red Bull / Praha

27.9.           WEDDING SQUOST

29.9.           CZ & SK DMC FINAL 2013 / Praha

5.10.           DMC WORLD 2013/  LONDON

9.10.           STUDENT MEDIC PARTY

15.10          CASINO PARTY  / ZNOJMO

22.10.         MOVEMBER LOUNGE PARTY / FUSHION

31.10.         FASHION PARTY / AMBASSADOR

9.11.           JOY BAR / PRAGUE

15.11.         PARADOX CLUB / C. BUDEJOVICE

16.11.         radio EVROPA 2 / DEXX show

23.11.         GLADIATOR GAMES 2013 / O2 Arena

24.11.         WORKSHOP / BRNO

25.11.         PRAHA / ELECTRIC

27.11.         MOVEMBER / ROXY

28.11.         HCGP / ROXY

28.11.         LA LOCA / PRAGU

29.11.         BRNO / ELECTRIC

7.12.           IDA WORLD / KRAKOW

11.12.         PRIVAT PARTY

12.12.         LMB / HRACI SKRIN

15.12.         VOT / PRAGUE

20.12.         LUCERNA  VANOCNI BAZAR

 

2011

 

 

11.2.            ZNOJMO
12.2.           VALENTIN
19.2.           LASTNIGHT
23.2.           OLOMOUC
25.2            SK/JASNA
26.2.           UNDEGROUND
4.3.             ZEBRIK
5.3.             SNOWJAM
11.3.           LUKY30
22.3.          CROSS
26.3.          TIME MACHINE / PHA
27.3.           SNOWKAJAK
28.3.           AJ
1.4.             KOSTEL a TROUBLE TEAM
2.4.             PRAY FRO JAPAN
4.4.             PRIVAT
8.4.             KLADNO
9.4.             EVROPA 2
11.4.           POSTEL METAXA
11.4.           METAXA
19.4.           PRAGO LUCERNA
22.4.           TRENCIN
23.4            JAKOST/PLZEN
5.5.             ROCKPARTY
7.5.             EVROPA 2 DE special set
7.5.             OCKO
11.5.           Brno
13.5.           POCATKY
14.5.           PRAHA
18.5.           Plzen
21.5.          ONYX / ROXY
26.5.          usni
27.5.          ZNOJMO
28.5.         TEPLICE
4.6.            WORKSHOP MUSIC  CITY
4.6.            OUT OF HOME
4.6.            LAVKA TT
10.6.          KLADNO URBAN DISCO
11.6.          SVATBA rb
18.6.          CZ a SK DMC Championship 2011
20.6.          Barandov
25/26.6.     ADRENALIN CUP
2.7.            LIBEREC
2.7.            DE na EVROPE 2
2.7.            KV Film Fest
5.7.            RFP
7.7.            KV Film Fest
10.7.         STREETDANCEKEMP
15.7.         HHJ
29.7.         HIGH JUMP
13.8.         WAKE
18.-20.8.   HHK
26.8.         Pocatky

2.9.           2.patro / Praha
3.9.           Kladno Moo / Kladno
16.9.         Jirik BDay / Sumava
17.9.        ABS Film / Roxy

22.9.        ART OF CAN / Vernisaz / Praha
23.9.        OCKO / HHDNSTP / Praha ....... 
22:00- 23:00  ART OF CAN / Vernisaz / Praha

24.9.        TINKBIG BBB / PRAHADANCE / 22:00-00:00 / EXXTRAVAGANZA EVROPA 2
25.9.        PRODANCE DEMO / Brandys N. Labem / 20:00-22:00 / radio BONTON

21.10.RB  Sound Clash / Praha

22.10.         radio EVROPA 2 / DANCE EXXTRAVAGANZA

12.11.         ART OF FLIGHT / BRATISLAVA

15.11.         SALEBRA / MEET FACTORY

16.11.         SASAZU / XXX

17.11.         PRAGO UNION / LMB PRAHA

18.11.         ŽIŽKOVSKÁ V̎

19.11.         MOO BAR / KLADNO

23.11.         STODOLNI DJ AKADEMIE

24.11.         www.DOSTHUSTY.cz

25.11.         FOOPA / KARLOVY VARY

26.11.         UNICO ME / TEPLICE

30.11.         CZ a SK / MTV PARTY

30.11.         NIKITA SHOW / PM CLUB  / PRAHA

2.12.          CAPPUCION / ZNOJMO

3.12.          GLADIATOR GAMES / O2 Arena

10.12         INSPIRAL 10 let / PLZEN & JIRIK otviracka  / SUMAVA

16.12.        HLOD Bday / KAMENICE N. L.

17.12.        DEJAVU / PRAHA

23.12.        JIHLAVA / SOUL

30.12.        LAKVA  / PRAHA

31.12.        DESTNE v OH / SILVESTR

 

2012

 

6.1.           THREE KINGZ / ZIZKOVSKA VEZ  (Rockstar Flux a Friky)

20.1.         HIP HOP FOUNDATION

21.1.         DJ WORKSHOP MATRIX

26.1.-5.2. ENGADINSNOW 2012 / St. Moritz

11.2.        HOF / GERMANY

11.2.        22:00 - 00:00 EVROPA 2 / DANCE EXXTRAVAGANZA

15.2.        Praha / DEJA VU

16.2.        Praha / Chapeau Rouche

22.2.        Student party Plzen / Severka

25.2.        Kladno / Moo Bar

29.2.        Praha / DEJA VU

2.3.          Bezno - KD
3.3.          Třebíč - MKS
9.3.          Olomouc - Belmondo club
10.3.        SNOW JAM / Spindl

14.3.        DEJAVU /  Praha
15.3.        Brno - Semilaso

16.3.        ZEBRIK 2012 PLZEN

17.3.        Mariánské Lázně - Na Rampě

22.3.        Praha / Chapeau Rouche

23.3.        Krnov - Kofola
24.3.        Zlín - Masters of Rock Cafe
28.3.        Ostrava - Garáž

3.4.          Litoměřice - KD
6.4.          Boskovice - KD
7.4.          Liberec - KD
12.4.        Praha - Lucerna Music Bar
13.4.        Uherské Hradiště - klub Mír
14.4.        Kolín - Staré Lázně

18.4.        Bratislava
19.4.        České Budějovice - ArtIGY
20.4.       Volyně - KD

26.4.        DEJAVU/ Praha

27.4.        Jablonec  / Oko

28.4.        MAJALES Plzen feat Mandrage

2.5.          BEERPONG SAMSON / PRAHA

3.5           RB night Race

4.5.          GOLF and BAR

5.5.          CB / MAJALES

5.5.          EVROPA 2

10.5.        DEJAVU / Praha

17.5.        DEJAVU / Praha

25.5.        MEET FACTORY / SECRET WARS BATTLE / videoflink

26.5.        OUT OF HOME / workshop / Prodance

26.5.        UNICO ME / Teplice  

1.6.          Naplavka / support N.O.H.A.

2.6.          DANCE EXXTRAVAGANZA / EVROPA 2

8.9.          KLADNO MOO Bar

9.2.          HOF / GERMANY / DUBSTEP IVASION

16.6.        CZ a SK DMC 2012 FINAL / PM Club / Praha

22.-23.6.  Ostravice Adrenalin Cup

29.6.-2.7.  MFFKV

4.-6.7.      RFP   /   Red Bull Bus a CONVERSE tent

12.7.        COLORS Of OSTRAVA

13.7.        Mandrage / Protivin

14.7.        Sumava Rock / Susice

19.7.        IN LINE BAR N. Butovice / Praha

20.7.        Frydek Mistek

21.7.        RB KINGZ / Praha 

3.-4.8       HIGH JUMP

9.-11.8     OPEN AIR FESTIVAL

15.-18.8 HIP HOP KEMP 

24.8.        ROCK FOR CHURCHILL

25.8.        NATRUC FEST

1.-2.9.      Pilsner FEST / Plzen Pivovar

7.9.            KLADNO / MOO Bar

15.9.          EVROPA 2 DANCE EXXTRAVAGANZA

22.9.          Hojsva Straz / Mountain Bar

22.9.          EVROPA 2 DANCE EXXTRAVAGANZA

27.-28.9     DMC WORLD Final / London

1.10.          TRIPLE  X SHOW / PRAGUE

2.10.          PROUDY

6.10.          RETRO BIRTHDAY

11.10.        NATIVE INSTRUMENT WORKSHOP MACHINE mikro

18.10.        UNIQUE 8  / RETRO MUSIC HALL

20.10.        RB / SMRZOVKA

20.10.        EVROPA 2 DANCE EXXTRAVAGANZA

1.11.          SASAZU NIGHT WORK

6.11.          BRNO / FLEDA

7.11.          LMB / PRAHA

10.11.        ZLIN / GOLEM

12.11.        LIBEREC / RED MONDAY

14.11.        OLOMOUC / S CUBE

15.11.        OSTRAVA / BARRAK

17.11.        radio EVROPA 2 / DANCE EXXTRAVAGANZA

22.11.        PLZEN / ANDEL

23.11.        KARLOVY VARY / MASARKA

24.11.        HRADEC KRALOVE / EVENT

29.11.        BRATISLAVA / LOFT

4.12.          PLZEN / BUENA VISTA

7.12.          ZNOJMO / CAPPUCCIN

8.12.          IDA Final 2012  / KRAKOW

10.12.        GO PRO PARTY

12.12.        OLOMOUC   

14.12.        PRIVAT PARTY

15.12.        EVROPA 2 / DANCE EXXTRAVAGANZA

17.12.        PRIVAT PARTY

20.12.        PRIVAT PARTY

21.12.        FOOPAA  / KARLOVY VARY

22.12.        BEAR PARTY / YES CLUB /PRAHA